Завантаження...

  • Моделі, перевірені роками.
  • Терміни виготовлення і доставки від 14 до 21 календарних днів.
  • Немає процесу узгодження.

Ознайомитись з асортиментом

 

В чому різниця?

 

 

  • Всі ідеї, рішення яких ви не знайшли в Drommel, втілюються в реальність.
  • Індивідуальні терміни виготовлення, які варьюються від 20 до 30 робочих днів (в залежності від складності поставленого завдання).
  • Наша стилістика - навіть при замовленні індивідуальних позицій в комплекті з нашими серійними моделями все буде виглядати гармонійно.

 

Ваші ідеї. Наше рішення
 

Раніше ми робили виключно серійні позиції, покладаючись на наше бачення і ваші потреби. Дуже часто нам надходили
запити зробити меблі індивідуально згідно з вашими побажаннями - інших форм, розмірів, кольорів, але в стилістиці Drommel.
Так як ми вас не просто слухаємо, а чуємо, ми прийняли рішення йти далі і приймати індивідуальні замовлення.

FAQ

1. Вартість виробів
Так як всі вироби індивідуальні, прорахунок здійснюється нашими менеджерами в залежності від запиту.

2. Кур'єрська доставка Drommel Select по Києву та Київській області
При доставці в Київ і Київську область можна скористатися послугами нашої кур'єрської служби. Вартість доставки, підйому на поверх і складання меблів по Києву - 450 грн для 3-х виробів.  Вартість доставки по Київській області уточнюйте у менеджера.

Менеджер зв'яжеться з вами і уточнить спосіб доставки, день і час. Додатково за 30-40 хвилин до отримання товару кур'єр також зв'яжеться з вами.

3. Доставка по Україні службою «Нова пошта»
Крім послуг кур'єрської служби Drommel Select, доставка товарів як в Києві, так і по всій Україні, здійснюється перевізником «Нова Пошта». Для великогабаритних меблів ви можете замовити додаткові послуги у перевізника: «Підйом товару на поверх» або «Кур'єрська доставка додому».

Нова пошта розраховує об'ємну (або габаритну) вагу посилки (в якій враховується довжина, ширина, висота і фактична вага посилки).

Перевірте цілісність товару, колір і комплектацію при отриманні.

4. Терміни виробництва і доставки
Доставка замовлення здійснюється до 30 робочих днів з моменту оформлення замовлення. Терміни оптових замовлень обговорюються окремо з менеджером.

За день до доставки товару ми зв'яжемося з вами і підберемо зручний час. При доставці «Нової поштою» термін буде залежати від графіка роботи перевізника.

5. Передоплата
Передоплата на усі товари здійснюється в розмірі 100% від суми замовлення. Після оформлення замовлення з питаннь передоплати вас поінформує менеджер.

Втілюйте ваші ідеї в реальність